2019 © www.aloeveraekgelir.com Tüm hakları saklıdır. LR Gümüş Organizasyon Lideri Nil Dağgezen' in web sayfasında bulunmaktasınız. Bu web sayfası LR Health & Beauty Systems’ın resmi web sayfası değildir ve içeriği LR Health & Beauty Systems’ı bağlamaz.

Teslimat Bilgileriİade PolitikasıGizlilik Politikası

LR ürünleri yalnızca bağımsız iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler. LR ürünleri, LR sipariş seçenekleri ve LR üyelik hakkında daha fazla bilgi almak için LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurmanız yeterli.

LR Aloe Vera' sı bir ilaç değildir, tıbbi hastalıkların tedavisinde öncelikli olarak doktorunuzun tavsiyelerini dinlemelisiniz.

LR ürünleri ve LR aloe vera üyelik bilgi için tıklayın, formu doldurun.
 • LR ürünleri, LR sipariş, LR üyelik
 

LR NEDİR ?

LR Health & Beauty Systems 1985 yılında Almanya' da kurulmuş, şu anda 28 ülkede, 600.000' e yaklaşan bağımsız iş ortağı ile başarıyla faaliyet gösteren bir Alman şirketidir.

LR kozmetik dünyanın en büyük Aloe Vera üreticileri arasındadır. 2004 yılından itibaren LR Türkiye' de faaliyet göstermektedir.

 • Facebook' da Biz
 • Google+ ' da Biz
 • Instagram' da Biz
 • Twitter' da Biz
 • Pinterest' de Biz

Siz de LR bağımsız iş ortağı olarak büyüyen ekibimize katılıp, indirimli ürün satın almak veya ek gelir elde etmek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup, bize ulaşın.

LR Üyelik Bilgi Formu
LR üyesiyseniz destek için lütfen sponsorunuza danışın
LR kataloğu 2019' a ait bütün indirimli ve kampanyalı LR ürünleri,LR 2019 indirim kataloğu

LR 2019 kataloğu indirimlerini gördünüz mü ?

Sevdikleriniz ve kendiniz için LR ürünleri arasından onlarca seçenek...

LR kozmetik ürünlerini keşfedin.

Sağlıklı LR aloe vera ürünlerini deneyin.

LR ÜYELİK NEDİR ?

LR ürünleri ile doğrudan satış yöntemiyle hemen çalışmaya başlayıp, ek gelir kazanabilirsiniz.
 

Giriş aidatı veya üyelik ücreti ödemeden, LR bağımsız iş ortağı olarak:

 • Çalışma zamanınızı siz belirleyin (part-time, tam zamanlı, evden çalışma...)

 • Aylık kota veya stok zorunluluğunuz yok

 • Alış fiyatı üzerinden %40 kâr ile ürün satın

 • Ekibinizdeki iş ortaklarınızın satışları üzerinden prim kazanın

 • Aylık yaklaşık 15.000 TL' lik bir ciroya ulaşınca Opel Corsa/Renault Clio şirket aracına binin

 • Ücretsiz eğitim ve kamplara katılın

 • Belirli bir seviyeden sonra ekibinizi miras olarak bırakın

 • LR nedir öğrenmek, LR ürünleri, LR aloe vera üyelik ve LR sipariş hakkında daha fazla bilgi almak için LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurmanız yeterli.

LR ÜYELİK İLE

 

İSTER İNDİRİMLİ ÜRÜN KULLANICISI OLUN,

İSTERSENİZ DE EKİBİNİZİ KURUP GELİR ELDE EDİN.

LR ürünleri; cilt bakımından saç bakımına, makyajdan bebek bakımına, parfümden gıda takviyesine, anti-aging' den vücut bakımına kadar onlarca farklı kategoride, yüzlerce seçenekten oluşmaktadır.

LR ÜRÜNLERİ

NELERDİR ?

Not: Burada paylaşılan bilgiler kullanıcıların yorumlarına dayanır. LR Aloe Vera' sı bir ilaç değildir, tıbbi hastalıkların tedavisinde öncelikli olarak doktorunuzun tavsiyelerini dinlemelisiniz. 

2 ADIMDA NASIL LR ÜYESİ OLURUM ?

2 kolay adımda LR üyesi olmak için yapmanız gerekenler.

İLK OLARAK

İSTEDİĞİNİZ LR ÜRÜNLERİNİ SEÇİN

LR Ürün Kataloğu size ihtiyacınız olan LR ürünlerini bulmanız konusunda yardımcı olacaktır.

SİZE UYGUN

LR ÜYELİK PAKETLERİNDEN BİRİSİNİ SEÇİN

LR Üyelik Paketleri arasından kendiniz için en uygun LR üyelik paketini seçin.

DAHA SONRA

LR ÜYELİK BİLGİ FORMU' NU 

DOLDURUN

LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurup; LR ürünleri, LR sipariş seçenekleri ve LR üyelik süreci konusunda bilgi alarak, üyelik sürecinizin başlatılmasını talep edebilirsiniz.

VEYA

LR ÜYELİK İLE

Aylık kota ve stok tutma şartı olmadan, LR beauty iş ortağı olarak indirimli ürün satın alabilir veya ekibinizi kurup para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Geleceğinizi şansa bırakmayın. LR üyelik ile aile bütçeniz için ek gelir yaratma fırsatını yakalayın... 
LR aloe vera üyelik ile kaliteli LR ürünleri kullanıcısı olun, ayrıca ekibinizi kurup hep birlikte kazanmaya başlayın...
LR' da Riskiniz Yok

LR' da riskiniz yok çünkü LR üyeliği sizi mali bir taahhüt altına sokmaz, kota zorunluluğu olmaz, stok tutmanız istenmez, ileriye yönelik borçlandırmaz. LR beauty ile çalıştığınız kadar kazanırsınız. LR aloe vera üyelik ile indirimli ürün satın alabilir veya ekibinizi kurup gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. LR kayıt talebi için LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurmanız yeterli.

LR Ürünleri Kalitelidir

LR ürünleri kalitelidir çünkü üstün Alman kalitesi ile üretilen ürünler, birçok uluslararası sertifika ve bakanlık izinleri ile size ulaşır. LR kozmetik ve LR aloe vera ürünleri güvenle kullanılabilir. LR ürünleri bilgi, LR sipariş seçenekleri ve LR aloe vera üyelik için LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurabilirsiniz.

LR Güvenilirdir

LR güvenilirdir çünkü LR Health and Beauty 1985 yılından beri Almanya' da, 2004' ten itibaren de Türkiye' de faaliyet göstermektedir. 
 

Pazarlama planı adil ve şeffaftır; çok çalışanın çok, az çalışanın az kazandığı adil bir sistemdir. LR nedir öğrenmek ve LR kozmetik üyelik kayıt talebi için LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurabilirsiniz.

LR nedir öğrenmek, LR ürünleri ve LR üyelik bilgi için LR kayıt formu doldurup, LR üye ol.
lr ürünleri, lr world, lr kozmetik, lr aloe vera, lr katalog, lr giriş, lr türkiye, lr shop, lr üyelik, lr health, lr ürünleri kullananlar, lr nedir

LR ürünleri ve LR üyelik hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları için tıklayın.

LR Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları
İş Geliştirme Seti LR üyelik paketi nedir, kimler seçmeli ? Tıklayın hemen öğrenin.
Serbest Seçim LR üyelik paketi nedir, kimler seçmeli ? Tıklayın hemen öğrenin.
En Son Yazılarım
Please reload

LR ürünleri ve LR üyelik süreci, ürün kullanım tavsiyeleri, LR nedir, LR kozmetik nasıl üye olunur, LR aloe vera üyelik ve LR network iş modeli ile ilgili ihtiyacınız olan bütün bilgiler burada

​LR abonelik ile geleceğine yatırım yap ve aloe vera üye ol. LR abonelik ile kendine en uygun LR üyelik paketi alarak LR üye ol. LR kayıt ve LR üye olma adımları için LR üyelik bilgi formunu doldurman yeterli. LR sağlık, LR kozmetik, LR beauty ve LR cosmetics ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olmak için LR network üye ol. LR kozmetik sipariş ve aloe vera ürünleri LR satış için LR health and beauty ile lr kayıt sürecini başlat. LR nedir, LR şirket, LR ürünleri bilgi ve LR kayıt için formu doldur aloe vera üye ol. LR health & beauty aloe vera LR ürünleri için LR üye ol, uygun LR üyelik paketi ile istediğin LR aloe vera ürününü avantajlı fiyatlar ile satın al. LR nedir, LR' da nasıl para kazanılır öğrenmek için LR üyelik formu doldurup, LR kayıt talebinizi iletmeniz yeterli.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİM

En çok tercih edilen LR ürünleri ve kullanım önerileri için tıklayın.

Site içinde arama yapmanız için: