2019 © www.aloeveraekgelir.com Tüm hakları saklıdır. LR Gümüş Organizasyon Lideri Nil Dağgezen' in web sayfasında bulunmaktasınız. Bu web sayfası LR Health & Beauty Systems’ın resmi web sayfası değildir ve içeriği LR Health & Beauty Systems’ı bağlamaz.

Teslimat Bilgileriİade PolitikasıGizlilik Politikası

LR ürünleri yalnızca bağımsız iş ortakları aracılığı ile doğrudan satış yöntemi ile satılabilirler. LR ürünleri, LR sipariş seçenekleri ve LR üyelik hakkında daha fazla bilgi almak için LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurmanız yeterli.

LR Aloe Vera' sı bir ilaç değildir, tıbbi hastalıkların tedavisinde öncelikli olarak doktorunuzun tavsiyelerini dinlemelisiniz.

LR ürünleri ve LR aloe vera üyelik bilgi için tıklayın, formu doldurun.
  • LR ürünleri, LR sipariş, LR üyelik

LR' ın yeni markası LR Aloe VIA serisi her yaş ve ihtiyaca uygun yüksek Aloe Vera içerikli ürünlerden oluşur; paraben, mineral yağlar ve parfüm yağları içermez.

Özel Bakım
Sağlıklı bir cilt hissi için LR Aloe VIA Özel Bakım çok hassas, yıpranmış ciltleri ve cilt tahrişlerini düzenler. Aloe Vera' nın doğal yenileme gücü, özel etkin madde bileşenleri ve ferahlatıcı bitki özleri yenilenme sürecini destekler– serinletici ve yatıştırıcı etki yaratır.
Ağız ve Diş Bakımı
Sağlıklı, güzel bir gülümseme için LR Aloe VIA Ağız ve Diş Bakımı ürünleri. Bakımlı dişler ve dudaklar için ihtiyacınız olan ürünler bu kategori altında. Aloe Vera yenileme gücü ile canlı ve sağlıklı bir ağız florası ve yumuşak, pürüzsüz dudaklar sağlar. Böylece gülüşünüzü her zaman kaygısızca gösterebilirsiniz.
Yüz Bakımı ve Temizliği
Parıldayan, güzel bir yüz için LR ALOE VIA Yüz Bakımı ve Temizliği serisi Aloe Vera'nın gücü ile cildin bakımını yapar ve yüz derisinde günbegün doğru dengeyi sağlar. Organik zeytin özü ve saf Aloe Vera jeli gibi yüksek kaliteli içerik maddeleri cildin doğal nem dengesini korur ve düzenler. Güzel ve sağlıklı bir cilt hissi gibisi yoktur.
Vücut Bakımı ve Temizliğ
Hissedilir bir şekilde yumuşak bir cilt için LR ALOE VIA vücut bakımı ve temizliği. Aloe Vera'nın en iyisi ile – değerli jeli ile – ferahlatıcı temizlik ve yoğun bakım sunar. Her tür bakım talebi için özel formüller cildi yumuşak bir şekilde temizler ve nem dengesini düzenler.
Saç Bakımı
Sağlıklı görünen ve sağlıklı hissedilen parlak, yumuşak saçlar için. LR ALOE VIA Saç Bakımı yüksek Aloe Vera oranları ve organik bambu özünden oluşan benzersiz etkin madde kombinasyonu ile saçınızın bakımını nazikçe ve itinalı bir şekilde yapar – dibinden ucuna kadar.
Erkek Bakımı
Canlı, bakımlı erkek cildi için LR ALOE VIA Erkek Bakımı serisi. Nemlendirici Aloe Vera ve yatıştırıcı organik Calendula özünden oluşan özel kombinasyonu sayesinde erkek cildinin özel taleplerine mükemmel bir şekilde ayarlanmıştır – çünkü erkek cildinin tamamen kendine has bakım ihtiyaçları vardır ve günlük tıraşta ek strese maruz kalır.
Bebek Bakımı
Yeni LR ALOE VIA bebek bakım serisi Aloe Vera'nın en iyisi – işlenmemiş jeli – ve değerli organik bitki özleri ile daha önce hiç olmadığı kadar nazikçe ve doğal bir bakım sağlar. LR ALOE VIA Bebek Bakımı serisi Paraben, Mineral yağlar ve Parfüm yağları içermez.
Güneş Koruması
Sağlıklı, güneşten korunan bir cilt için. Her cilt tipinin kendine özgü bir güneş korumasına ihtiyacı vardır. LR ALOE VIA güneşten korunma ürünleri tüm aile için koruma ve bakım sağlar – gerek narin, hassas cilt ve gerekse önceden bronzlaşmış cilt için. Aloe Vera ferahlatıcı nem sağlar, serinletir, yatıştırır ve yeniler.
Daha Fazla Göster

​Ya da,

LR bağımsız iş ortağı olarak büyüyen ekibimize katılıp, ürün satışı yaparak veya kendi ekibinizi kurarak ek gelir elde etmek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup, bize ulaşın.​​

LR Üyelik Bilgi Formu
LR üyesiyseniz destek için lütfen sponsorunuza danışın
Haftanın Ürünü
Please reload

Ayın İndirimli Ürünleri
Please reload